Poradenství v oblasti duševního zdraví

Moje aktivity v oblasti duševního zdraví popisuji ve svých článcích, publikacích i na internetu. Pokud máte pocit, že by jste potřebovali osobní konzultaci, můžete mi napsat dotaz do níže uvedeného formuláře. Při řešení problémů vycházím z osobních zkušeností. Tato služba je zpoplatněná. Lze poskytnout případně telefonický kontakt.

Písemné konzultace jsou pro ty lidi, kteří se ostýchají mluvit po telefonu nebo osobně. Vycházím pouze z toho, co o sobě uvedete. Písemná odpověď obsahuje text, který vyzývá vaši duši k účasti, převzetí své síly. 

Telefonické konzultace jsou také zpoplatněny. Na pomoci i platbě se dohodneme předem, po uhrazení poplatku dostanete  mou podporu v oblasti svého duševního nastavení. 


Formulář pro Vaše dotazy:


Kolik mne to bude stát?


  • Chcete-li mi napsat zprávu se svým příběhem. Napište mi zprávu pomocí formuláře. Po vzájemné domluvě můžete dostat písemnou odpověď.  Uveďte při platbě své jméno, které mohu přiřadit k odpovědi nebo vašemu emailu. 
  • Cena je 200 Kč za jednorázovou odpověď.
  • Cena pro čtyři písemné konzultace 800 Kč.
  • Cena telefonické konzultace (vyžádáno emailem). 400 Kč.
  • Obchodní podmínky naleznete zde: obchodní podmínky
  • Číslo mého účtu pro platby za konzultace 670100-2206530188/6210 mBank / IBAN: CZ7262106701002206530188 BIC: BREXCZPPXXX _ Sunwise
  • PayPal - sunwise.allegro@gmail.com

Novinky od roku 2023

Návody a příběhy v PDF

Aby byly mé služby lehce dostupnější, zvolila jsem novou metodu svých zápisů i ve formě PDF. Pokud tedy stále váháte, zda potřebujete mé služby, můžete si objednat pouze verze PDF na témata, které zpracovávám.

Na jejich přípravě a vydání nyní pracuji. / 1.2.2023

© 2017 Sunwise - Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky