PŘEDSTAVUJI SVÉ NEJVĚTŠÍ PŘEDNOSTI

Projekt VRBA

V poslední době jsem nabyla dojmu, že se lidé od sebe více vzdalují než přibližují.

V rodinách, v práci, mezi bližními a dokonce i kamarády. Nemělo by to být ale naopak? Možná je to tím, jak nám život právě všecko k zpracování naložil.

A proto otevírám projekt VRBA, kde mi můžete svěřit své poznatky, trápení, pokud potřebujete sdílet svá slova a příběhy a přáli by jste si, aby vás někdo vyslechl. Věnoval vám čas, nebo myšlenku či radu.

Za poslední roky co jsem na venkově jsem si prošla pořádným výcvikem a usoudila jsem, že své zkušenosti mohu předat dál tím, že je budeme sdílet, naslouchat druhým a dávat i to, čemu se nám samým nedostává. Více o tomto naleznete zde, a nebojte se, každý posun v našem životě potřebuje naši odvahu.

Pustit se do něčeho nového, říct si o pomoc, mít s kým něco sdílet, naučit se spojovat, umět spolu komunikovat, těch věcí, které potřebujeme ukotvit ve svém životě je mnoho, najít nové cesty, najít u toho i sami sebe,
nebát se a prorazit.


11. 11. 2021

 Všimla  jsem si, že když lidé mají problémy, většinou jim někdo radí bez toho, aniž by je vyslechnul, co je trápí.

Jdete k lékaři a on řeší co chce vidět. Nikoli to, co je příčinou problému, spínačem, či tím niterným bolestným problémem, který se obchází furt dokola, aby se taky do nekonečna mohlo léčit ale ne vyléčit.

Jdete k léčiteli, a on hledá to, podle čeho se naučil pracovat, a nepočítá se skrytými věcmi. Těmi, které jsme ukryli i sami před sebou. Co tedy může nalézti?

Používáme internet a hodně programů a debat, ale najednou zjistíme, že jsme více desinformováni, než vědomí.

Položíte dotaz na fb a přijde vám přes sto nápověd, co máte dělat, kterou si vlastně vyberete?

Po zkušenostech svých, kdy obcházíte lidi pro radu až po každé zjistíte, že odpověď máte pouze v sobě. Ale jak ji objevit v tom chaosu, který kolem sebe i v sobě máme? Poslechem. Přišla jsem na to, že lidé si nenaslouchají, ale plácají informace jeden přes druhého, a bez vnímání. Kdo by se s vámi také chtěl ponořovat do hloubek vašeho trápení. Kdo by měl čas se někomu věnovat, když to lidé neumí ani sami pro sebe. Kdo by chtěl milovat, když jsme si ty dveře neotevřeli. Nabízím vrbu vašim příběhům. Pokud chcete mou odpověď, napište mi. Po zaplacení částky, jste-li ochotni do sebe investovat, jsem stejně ochotna váš příběh vyslechnout a poslat svoje slova.

Jsem zastáncem, že slovo je lék, když víme, jak jej používat. Ať jsme tu sobě pro sebe a navzájem. Vaše Sunwise

Email na stránku - 200,-- Kč odpověď.  


Schránka, kam můžu své příběhy napsat |dotazovat zde:


Proč finanční závazek

- může se stát, že jste zavaleni mnohými žádostmi a potřebujete eliminovat zkušenost, že né každý si váží vaší práce nebo činnosti

-  jsme tu na zemi, tvoříme ve hmotě a ocenění je pohon pro další práci

- málo je někdy více

  • Chcete-li mi napsat zprávu se svým příběhem. Placenou odpověď. Uveďte při platbě své jméno, které mohu přiřadit k odpovědi nebo vašemu emailu. Cena je 200 Kč za jednu odpověď.
  • Za vaše ohlasy děkuji. Číslo mého účtu, pokud chcete poslat dar. 670100-2206530188/6210 mBank / IBAN: CZ7262106701002206530188 BIC: BREXCZPPXXX _ Sunwise
  • PayPal - sunwise.allegro@gmail.com
© 2017 Sunwise - Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!