Lehkost křídel motýla

13.12.2019

Tato publikace vznikla v návaznosti k osamoceným a trpícím lidem, aby poznali, že na všechna trápení nejsou sami. O tuto knihu se budete chtít podělit s ostatními. Sami na sobě pocítíte lehkost bytí, jako křídla motýlí. Drobná, skladná a nenáročná četba pro ty, jež potřebují povzbuzení.

Slouží jako dárek potřebným, na něž myslíte a cítíte, že by jim pomohla z mnoha situací, kdy si sami nevědí rady. Jako povzbuzení a naděje. Že v každé situaci se dá najít řešení, nebo alespoň pohlazení, kterého je v současném světě nejvíce zapotřebí. Tato knížečka vlastně vznikla na popud toho, že bychom měli lidem dávat dobro a dary. Poslat k nim myšlenku, že tu nejsou sami. Že je někdo, kdo na ně myslí. Sama za sebe nemám prostředky na to ji rozdat všem lidem, kterým by pomohla. Pokud tak cítíte, a chtěli by jste mi pomoci v této myšlence, lze si ji u mne zakoupit už jako hotový dárek, který můžete věnovat někomu, kdo zůstal sám - osamocený, kdo je v nemocnici, nebo v domově důchodců. Někomu, kdo nemá kolem sebe mnoho přátel, sousedovi, komukoliv, koho zahřeje už jenom to, že dostal z čistého srdce krásný dárek. Tato kniha je povzbuzením a nadějí, že jde najít světýlko i v šedých dní. A největším světlem je právě náš čin - že někomu radost a povzbuzení věnujeme. Na zemi jsme a tvoříme společně. 

V knize se opírám o vědění přírody, o její blahodárný účinek na naše zdraví. O rozpomenutí se, že jsme tu společně. O zemi, o toulání se v přírodě. Tato kniha je přírodním poselstvím, abychom nezapomínali, že je mnoho krás, jež stojí za pozornost a objevování. A že lépe se nám z těžkých chvil dostane, když naše srdce vzplane. Láskou.

Druhá publikace z edice Sunwise / Formát: kniha čtercová, 15 x 15 cm /  Název: Lehkost křídel motýla / Autor: Sunwise _  Zuzana Kantorová / Počet stran: 24 / druhé rozšířené vydání má 26

14 fotografií, doprovázené 14 stran textu / Vazba: měkká / Kniha: nové vydání / Vznik: 12/2019


Chcete si objednat tuto publikaci? Napište mi svůj email, s kontaktními údaji. Ráda ji vám zašlu. Cena publikace je 250,-- Kč. Poštovné 80,-- Kč, posílám  Českou poštou nebo přes Zásilkovna.
V případě dobírky je cena dále zpoplatněna dle sazebníku České pošty. Níže také přesměrování na prodejní Fler nebo Aukro
Zde je místo pro vaše ohlasy a recenze:

Sunwise: Všechny moc zdravím a děkuji vám, za poslání komentářů, jak se vám knížečka líbila, zda-li někoho potěšila. Nebo komu jste ji věnovali. Děkuji vám všem. Andělské pozdravy a pohlazení posílám. :-) :-) :-)

*

Slávka: Nádherné, citlivé plné něhy a pokory. Objednám si 2 kusy.

*

Silvinka: Lehkost křídel motýla je knížečka, ve které najdete povzbuzení pro všední dny. Každé povídání nám dává i důvod k zamyšlení a doprovází jej i fotografie. Je to příjemné krátké čtení, takže i pro slabší čtenáře.  

*

Vladimír:

Knížky Zuzany Kantorové jsou projevem citlivé, otevřené a upřímné duše procházející těžkým obdobím a hledající v něm i lásku. Nachází ji sama v sobě a tím dokáže ozářit i své okolí.

Má neuvěřitelnou schopnost vnímání krásy přírody. Emoční prožitek toho, co bychom možná ve svém okolí přehlédli, dokáže zachytit slovy i objektivem svého fotoaparátu.

Knížky Lehkost křídel motýla i Kvetu v květnu ,svým rozsahem nevelké, potěší každou citlivou dušičku, hledající krásu v sobě i kolem sebe. Pomohou otevřít oči i člověku, který vidí svět jako nespravedlivý, cítí se nepochopený a sám. Přitom stačí tak málo, aby vnímal krásu i lásku svého okolí, kterou druzí, kteří se neumí zastavit a žijí ve shonu a spěchu, nepoznají.

Tyto knížky nestačí jen přečíst, potřebují procítění a ztotožnění se s nimi, pak pomohou k odstranění šedi běžného života.

© 2017 Sunwise - Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky