Kvetu v Květnu

12.05.2020

Další díl publikace nechal na sebe chvíli čekat. Ovšem, ono květy kvetou v květnu. A tak se stalo, že jsme si počkali. Mrazem prošly naše meruňky, broskvoně, ale čerešničky a jablůňky se vybarvily. Toliko krásy jsem naráz neviděla a to jsem tu čtyři roky. 

O čem to je: kniha navazuje na Lehkost křídel motýla, ale dá se určitě číst i samostatně, vejde se snad do každé dámské kabelky. Ano dámy, my bychom měly vykvést láskou právě nyní.

Kniha je o pokračování v uzdravování a takovým tajemstvím, že z jeho obsahu neprozradím vůbec nic. Plody budou dozrávat trošku později, ale můžete se obohatit už pouhou vůní květin. Od lehkosti jsme přešli k jemnosti.


Třetí publikace z edice Sunwise / Formát: kniha čtercová, 15 x 15 cm / Název: Kvetu v Květnu / Autor: Sunwise _ Zuzana Kantorová / Počet stran: 24 

15 fotografií, doprovázené 11 stran textu / Vazba: měkká / Kniha: nové vydání / Vznik: 5/2020


Chcete si objednat tuto publikaci? Napište mi svůj email, s kontaktními údaji. Ráda ji vám zašlu. Cena publikace je 250,-- Kč. Poštovné 80,-- Kč, posílám Českou poštou. V případě dobírky je cena dále zpoplatněna dle sazebníku České pošty. Níže na stránce

případně tlačítko na přesměrování Fler nebo Aukro


Vaše recenze:

*

Vladimír:

Knížky Zuzany Kantorové jsou projevem citlivé, otevřené a upřímné duše procházející těžkým obdobím a hledající v něm i lásku. Nachází ji sama v sobě a tím dokáže ozářit i své okolí.

Má neuvěřitelnou schopnost vnímání krásy přírody. Emoční prožitek toho, co bychom možná ve svém okolí přehlédli, dokáže zachytit slovy i objektivem svého fotoaparátu.

Knížky Lehkost křídel motýla i Kvetu v květnu ,svým rozsahem nevelké, potěší každou citlivou dušičku, hledající krásu v sobě i kolem sebe. Pomohou otevřít oči i člověku, který vidí svět jako nespravedlivý, cítí se nepochopený a sám. Přitom stačí tak málo, aby vnímal krásu i lásku svého okolí, kterou druzí, kteří se neumí zastavit a žijí ve shonu a spěchu, nepoznají.

Tyto knížky nestačí jen přečíst, potřebují procítění a ztotožnění se s nimi, pak pomohou k odstranění šedi běžného života.© 2017 Sunwise - Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!