Cesta odpuštění

11.11.2020

Nově vychází kniha, která byla v procesu 26.6.2020 - 9.112020

Nyní k dispozici.

V tento předvánoční čas jsem připravila publikační díl s názvem Cesta odpuštění. Pokud přemýšlíte nad vhodným dárkem pro své blízké pro krátkou motivaci, zamyšlení, inspiraci či odpoutání se od běžného dění.

Knížečky jsou skladné, formátu jako když si zakoupíte CD 15x15cm. Lze nosit v kabelce, mít při ruce na nočním stolku, pro krátké zastavení. Tak malá, že lze ji vzít sebou i na své cestování. Sama na sobě jsem poznala, že i mně pomáhá se k nim vracet a připomínat si mnohé myšlenky stále dokola.

Protože dnešní doba je velmi zatěžující, vysilující a kdo víte, jaké to je zároveň třeba i v nemoci, bolesti, či jiného strádání. Tato četba je tedy pro to, abychom našli sílu, vstali a stále věřili v dobré zítřky a zároveň na nich pracovali.

Všechny byly napsány v období mého hodně bolavého útlumu. A přesto našly světlo na světě. Možná jsou právě oním světýlkem, které jako duše cítit, vnímat potřebujeme. Praktické v tom, že nemusíte hledat po internetu, pamatovat si, kde jste si co uložili. Prostě je můžete mít při sobě. Fyzicky a prakticky. Poštovné po ČR doporučeně 80 Kč.

Osvědčily se mi více jako dárek pro někoho dalšího ( dát najevo svou sounáležitost v situaci někoho blízkého ) a nebo právě pro sebe. Taková náruč, či pomoc, či prostě z čistého srdce myšlenka, aby všem bylo dobře. Tak to je v nich dané.

Ze svých publikací, které nyní nabízím, jsou tyto tři.

Lehkost křídel motýla (pro osamocené a trpící)

Kvetu v květnu (pro děti, inspirace pro mladé i starší a modlitba) 

Cesta odpuštění (pro ty, kteří rádi hledají nové cesty, inspirace, motivace, jak ze začarovaného kruhu ven) 


Třetí publikace z edice Sunwise / Formát: kniha čtercová, 15 x 15 cm / Název: Cesta odpuštění  Autor: Sunwise _ Zuzana Kantorová / Počet stran: 24 / 

15 naladěných fotografií, doprovázené 12 stran textu / Vazba: měkká / Kniha: nové vydání / Vznik: 11/2020


Vaše recenze:

* Míla: díky za knihu "Cesta odpuštění", protože to, co v sobě tuším nebo pociťuji, je v mnohém případě převedeno do slov. Moc hezky napsané a k tomu krásné fotografie. Celá kniha je podpora klidu, míru a zamyšlení.  


Máte-li zájem o tuto publikaci, napište mi:

Chcete si objednat tuto publikaci? Napište mi svůj email, s kontaktními údaji. Ráda ji vám zašlu. Cena publikace je 250,-- Kč. Poštovné 80,-- Kč, posílám Českou poštou. V případě dobírky je cena dále zpoplatněna dle sazebníku České pošty. Níže na stránce

případně tlačítko na přesměrování Fler nebo Aukro


Prodej na Fleru:

Prodej na Aukru: 


© 2017 Sunwise - Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!